TERMINALE PŁATNICZE

Terminalem płatniczym nazywa się urządzenie, które pozwala na bezpośredni kontakt z bankiem osoby wnoszącej opłatę za wykonanie danej usługi, za pośrednictwem karty płatniczej. Jest wykorzystywany przede wszystkim w sklepach ze zróżnicowanym asortymentem i stanowi bardzo duże ułatwienie w dokonywaniu transakcji zarówno dla właściciela danego zakładu, jak również Klienta. Każdy przedsiębiorca zatem powinien być zainteresowany instalacją terminala płatniczego właśnie po to, by móc szybciej i zdecydowanie wygodniej rozliczyć wszystkich usługobiorców. Z pewnością da się wyróżnić wiele rodzajów terminali, dlatego też firma ER-TEL umożliwia użytkownikom tych urządzeń płatniczych profesjonalną i sprawną instalację.

SPRAWDŹ ! Teraz możesz skorzystać z promocji w ramach programu POLSKA BEZGOTÓWKOWA.

PAYTEL w trosce o swoich Klientów stale rozwija i udoskonala swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania. Jest wiodącą na polskim rynku firmą w zakresie usług dodanych. Spółka posiada własne aplikacje terminalowe i własną infrastrukturę, opartą o sprawdzony na świecie system centralny. Dysponuje także własnym zespołem programistycznym, centrum telefonicznej obsługi Klienta oraz m.in. systemem zarządzania terminalami.

Pozyskaj nowych klientów i utrzymaj obecnych!
Terminal PayTel umożliwia płatność kartą za zakupy, dzięki temu wielu Państwa klientów skorzysta z tej usługi, Zwiększenie płatności w placówce to wzrost zysku w Państwa firmie.

Zwiększaj swoje obroty!
Dzięki terminalowi PayTel sprzedasz klientowi towar lub usługę, nawet gdy Twój klient nie będzie miał gotówki przy sobie, oraz zaoferujesz doładowania telefoniczne.

Ułatwiaj sobie pracę!
Terminal PayTel to rozwiązanie płatnicze dla punktów handlowo – usługowych, w których:
– pieniądze z transakcji sprzedaży trafią bezpośrednio na Twoje konto firmowe w dowolnym banku,
– połączysz terminal z wybranymi modelami kas fiskalnych.

Terminale PayTel to:

  • szybkie płatności zbliżeniowe,
  • certyfikaty bezpieczeństwa,
  • opieka serwisowa przez cały okres współpracy,
  • nowoczesne rozwiązania technologiczne,
  • brak deklaracji obrotów i opłaty za niski obrót miesięczny na terminalu,
  • brak opłat za dostarczenie i instalację terminala płatniczego,
  • brak ukrytych opłat transakcyjnych

ZAPEWNIAMY:

  • minimum formalności przy podpisywaniu umowy
  • bezpłatną instalację i szkolenie oraz opiekę serwisową