Pieczątki | Grawer

Specjalizujemy się również w sprzedaży pieczątek wykonywanych laserem. Wyrób pieczątek przy użyciu wysokiej jakości lasera grawerującego i gumy gwarantuje jakość odbicia i bardzo długą żywotność. Bez względu na to czy zamówią Państwo pieczątkę firmową online czy inny rodzaj stempla zadbamy o profesjonalną realizację zamówienia.

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości tanie pieczątki firmowe, imienne, pieczątki kieszonkowe, datowniki, długopisy z pieczątką i liczne akcesoria. Pieczątki przygotowujemy przy wykorzystaniu automatów stemplarskich firm o światowej renomie, takich jak: TRODAT i COLOP. Równie szybko i sprawnie przebiega wyrabianie pieczątek. Zaledwie w ciągu 24-48 godzin pieczątki są gotowe do odbioru bądź są wysyłane drogą pocztową lub przesyłką kurierską.

Czym jest laserowe grawerowanie? Jest to usługa mająca na celu zmianę zwykłej powierzchni wykonanej z materiału skrawalnego w wyjątkową, osobistą ozdobę. Wprowadzenie dedykowanego napisu bądź grawerowany obrazek pozwoli stworzyć przedmioty takie jak gadżety reklamowe, upominki i pamiątki, jak również nagrody, tabliczki oraz żetony — co do możliwości, są one naprawdę ogromne i ograniczone głównie wyobraźnią klienta.

Laser cutting metal industry concept: macro view of industrial digital CNC - computer numerical control CO2 invisible laser beam cutter machine cutting stainless steel sheet with lot of bright shiny sparkles